לאפשר לתהליך להוביל אותי חזרה למצפן הפנימי


תרפיה ברוח גוף נפש
להתחבר מחדש לנשמה 
להתפתחות רגשית, העצמה אישית 
מנטורית לתהליכי יצירה לאמנים
המפגשים נערכים בקליניקה פרטית ובטבע
אני מקבלת נשים, אנשים ונוער מתבגר כן, זה גם פיזי וגם רגשי, כי גופנפש אחד הם.
עוד בהיותנו עוברים בבטן אמנו, דרך מהלך הלידה עצמה ובשנות ילדותנו, אנו סופגים חוויות שונות שנרשמות בגוף, ממש נחרטות בזיכרון של התאים. חוויות וטראומות שספגנו, יוצרות חסימות וזרימה לא תקינה ומשפיעות על הרגש, הנפש והגוף הפיזי. זה בא לידי ביטוי בעיצוב חווית ה״אני״ בעולם, בדפוסי תנועה וגוף, דפוסי התנהגות והתנהלות בחברה, ביחסי ההיקשרות שלנו במערכות יחסים כמו גם כר פורה למכאובים ומחלות שונות שאוהבות לקנן לנו בגוף במקומות המוחלשים.

החוויות והטראומות שנצברו הן חלק מהמכלול שנקרא לו כעת ״אני״.
כשאנו גדלים ומתבגרים אנו כמו בונים לעצמנו שריון או מסכה, התנהגותית ופיזית,
על מנת שנצליח להתנהל בעולם, על אף הפגיעות והרגישות.
חלקנו אפילו לא מודעים לכך.

אני מאמינה שמתחת לשריון ולמסכה,
בכל אישה ואיש יש ניצוץ של טוב בסיסי שקיים בעולם.
טוב בסיסי, נעים והרמוני שמחכה להתגלות.
כולנו ראויים ללידה מחדש
אל עצמי מזוקק, כנה וטוב יותר.
כשזה קורה, אנו זוכים לחיות את חיינו
באופן פתוח ומלא, בזרימה, אהבה ושמחת חיים.

בתהליך להתפתחות, יצירה והעצמה אישית בקליניקה, אני מטפלת במגוון כלים ובשילובם, כמו התמקדות-פוקוסינג, נשימה מעגלית /ריברת׳ינג, קונסטלציה משפחתית, טיפול שמאני בטבע או בקלינקה, תנועה אותנטית, שיטת אילן לב, כלים של SE (סומאטיק אקספיריאנס- חוויה גופנית), טיפול בטראומה,EFT שהינה טכניקה לשחרור רגשי וכמובן נשוחח בדיאלוג מקרב. מתוך הקשבה וזרימה של מה מתאים ונכון בכל מפגש לגופו, תוך רגישות ותשומת לב לתהליך עצמו ומה שעולה בו. אלמד אתכם כלים לעבודה עצמית , כך שהמפגש ימשיך ויהדהד גם הרבה מעבר למפגשים בקליניקה.

אני פה בשביל ללוות אותך, לצעוד יחד במסע של ריפוי,
לתמוך בך ולאפשר לך להשיל ולהשתחרר,
לפרק את השריון ולהוריד את המסכות,
לשבור דפוסי התנהגות, אמנות מגבילות וקבעונות,
לצאת ממעגל הכאב והסבל וליצור ריפוי עמוק.
אני מזמינה אותך למסע מרתק פנימה, אל תוך עצמך,
לפתח מודעות ונוכחות מכילה אוהבת וחומלת כלפי עצמך והעולם.
זוהי הזמנה למצוא את ה״גרסה המשופרת״ של עצמך
ואת הניצוץ האלוהי שקיים בך ובכולנו.מוזמנים להתייעץ איתי טלפונית לפני פגישה.
נשימה מעגלית- ריברת׳ינג

נשימה היא חיים. פעולה בלתי-רצונית, רפלקס אוטומטי שהגוף שלנו יוצר, ומאפשר לנו חיים. נשימה מלאה נכונה ועמוקה מביאה הרמוניה לגופנפש. שאיפה נשיפה שאיפה נשיפה וחוזר חלילה… אבל האם אנחנו נושמים נכון?

פרטים נוספים

התמקדות (Focusing)

במילה אחת - הקשבה בהתמקדות אני מכוונת ומאפשרת למטופלים ללמוד להקשיב ולהתחבר פנימה לתחושות הגוף, ליכולת לפעול באופן אותנטי ויצירתי, להקשיב בסקרנות למה שבאמת נכון לנו. באמצעות פיתוח מיומנות הקשבה מחודשת, אנו מאפשרים לשינויים לקרות, לפתרונות להציע עצמם ולתובנות חדשות להתגלות.

פרטים נוספים

קונסטלציה משפחתית

להשיב את סדר האהבה על כנו לתת הכרה בקיים ולהשיב את עצמי ו/או את המערכת המשפחתית לאיזון. בקונסטלציה, אנו מכירים בעובדה שהקושי שלנו לא בהכרח התחיל בנו אלא, שיש העברה בין דורית וכך נוצר ״שיבוש״ במערכת המשפחתית. באמצעות הקונסטלציה אנו יכולים להשיב את ״סדר האהבה״ המשפחתי על כנו ולאפשר פתיחת חסימות ומשקעי עבר ותחושה של זרימה ואהבה הקונסטלציה היא קסם שקשה לתאר במילים, ויש בה תקשור ורפואה טובה שמשפיעה על המערכת כולה. משהו שמאוד מומלץ לחוות בעצמך ...

טיפול שמאני בקליניקה או בטבע

אורח החיים המודרני ניתק אותנו מהקירבה לטבע מהחיבור לשורשים, מארבעת היסודות וכיווני הרוחות, מעצמנו והגוף שלנו... הטיפול השמאני נעשה כחלק מתהליך הריפוי שלנו, מתוך אמונה שלמה בצורך לחוות מחדש את החיבור הפשוט לאנרגיה של הטבע, ולרפואה העתיקה בעולם רפואה של תדרים מהטבע כי הכל אנרגיה, והכל זז ומשתנה כל הזמן... רפואה שמאנית מקרקעת ומשיבה איזון למערכת הגופ-נפש-רוח שלנו.

כלים ב S.E

בעברית החוויה הסומאטית-/גופנית- באנגלית - S.E Somatic experience דרך עבודה עם נפגעי טראומה- מינית, התפתחותית וכדומה טיפול במתח וחרדות שנוצרו מטראומה בניית חוסן אישי וכלים שמסייעים כעזרה ראשונה ובניית ״המיכל האישי״ של המטופל.ת לצמצום הסימפטומים וריפוי הטראומה.

שיטת אילן לב ILM

שיטת אילן לב ILM לשחרר כיווץ, כאב וטראומה, לפתוח חסימות ומקומות תקועים, לאפשר RESTART, איפוס לגוף. הטיפול שובר תבניות ודפוסים שהתקבעו בגוף ובמיינד, ומאפשר למטופל לממש את מלוא פוטנציאל הריפוי גופנפש העצמי שלו, שקיים בכולנו

פרטים נוספים
  • עין הוד ישראל

״אולי אהבה היא התהליך שאני מובילה בו אותך בעדינות בחזרה אל עצמך״ (אנטואן דה סנט אכזופרי ״הנסיך הקטן״)