לאפשר לתהליך להוביל אותי חזרה למצפן הפנימי


ליווי תהליכי גופנפש להתפתחות יצירה והעצמה אישית בקליניקה פרטית
 לנשים, אנשים ונוער מתבגר, הסובלים מקשיים מגוונים ושונים בגוף ובנפש


כן, זה גם פיזי וגם רגשי, כי גופנפש אחד הם.
עוד בהיותנו עוברים בבטן אמנו, דרך מהלך הלידה עצמה ובשנות ילדותנו, אנו סופגים חוויות שונות שנרשמות בגוף, ממש נחרטות בזיכרון של התאים. חוויות וטראומות שספגנו, יוצרות חסימות וזרימה לא תקינה ומשפיעות על הרגש, הנפש והגוף הפיזי. זה בא לידי ביטוי בעיצוב חווית ה״אני״ בעולם, בדפוסי תנועה וגוף, דפוסי התנהגות והתנהלות בחברה, ביחסי ההיקשרות שלנו במערכות יחסים כמו גם כר פורה למכאובים ומחלות שונות שאוהבות לקנן לנו בגוף במקומות המוחלשים.

החוויות והטראומות שנצברו הן חלק מהמכלול שנקרא לו כעת ״אני״. כשאנו גדלים ומתבגרים אנו כמו בונים לעצמנו שריון או מסכה, התנהגותית ופיזית, על מנת שנצליח להתנהל בעולם, על אף הפגיעות והרגישות. חלקנו אפילו לא מודעים לכך.

אני מאמינה שמתחת לשריון ולמסכה, בכל אישה ואיש יש ניצוץ של טוב בסיסי שקיים בעולם. טוב בסיסי, נעים והרמוני שמחכה להתגלות. כמו לידה מחדש לעצמי מזוקק, כנה וטוב יותר. כשזה קורה אנו זוכים לחיות את חיינו באופן פתוח ומלא, בזרימה, אהבה ושמחת חיים.

בתהליך להתפתחות, יצירה והעצמה אישית בקליניקה, אני מטפלת במגוון כלים כמו התמקדות-פוקוסינג, נשימה מעגלית /ריברת׳ינג, שיטת אילן לב, כלים של SE (סומאטיק אקספיריאנס- חוויה גופנית), טיפול בטראומה ודיאלוג אנושי, תוך הקשבה וזרימה של מה מתאים ונכון בכל מפגש לגופו, תוך רגישות והקשבה לתהליך עצמו ומה שעולה בו. 

אני פה בשביל ללוות אותך, לצעוד יחד במסע של ריפוי, לתמוך בך ולאפשר לך לשחרר ולהשתחרר, לפרק את השריון ולהוריד את המסכות, לשבור דפוסי התנהגות וקבעונות, לצאת ממעגל הכאב והסבל וליצור ריפוי עמוק. אני מזמינה אותך למסע מרתק פנימה, אל תוך עצמך, לפתח מודעות ונוכחות מכילה אוהבת וחומלת כלפי עצמך והעולם. זוהי הזמנה למצוא את ה״גרסה המשופרת״ של עצמך ואת הניצוץ האלוהי שקיים בך ובכולנו.


מתאים לנשים, אנשים ונוער מתבגר, הסובלים מקשיים מגוונים ושונים בגוף ובנפש
מוזמנים להתייעץ טלפונית לפני פגישה.
נשימה מעגלית- ריברת׳ינג

נשימה היא חיים. פעולה בלתי-רצונית, רפלקס אוטומטי שהגוף שלנו יוצר, ומאפשר לנו חיים. נשימה מלאה נכונה ועמוקה מביאה הרמוניה לגופנפש. שאיפה נשיפה שאיפה נשיפה וחוזר חלילה… אבל האם אנחנו נושמים נכון?

פרטים נוספים

התמקדות (Focusing)

בהתמקדות אני מכוונת ומאפשרת למטופלים ללמוד להתחבר פנימה לתחושות הגוף, ליכולת לפעול באופן אותנטי ויצירתי, להקשיב בסקרנות למה שבאמת נכון לנו. באמצעות פיתוח מיומנות הקשבה מחודשת, אנו מאפשרים לשינויים לקרות, לפתרונות להציע עצמם ולתובנות חדשות להתגלות.

פרטים נוספים

שיטת אילן לב ILM

שיטת אילן לב ILM לשחרר כיווץ, כאב וטראומה, לפתוח חסימות ומקומות תקועים, לאפשר RESTART, איפוס לגוף. הטיפול שובר תבניות ודפוסים שהתקבעו בגוף ובמיינד, ומאפשר למטופל לממש את מלוא פוטנציאל הריפוי גופנפש העצמי שלו, שקיים בכולנו

פרטים נוספים
  • עין הוד ישראל

״אולי אהבה היא התהליך שאני מובילה בו אותך בעדינות בחזרה אל עצמך״ (אנטואן דה סנט אכזופרי ״הנסיך הקטן״)