נשימה מעגלית- ריברת׳ינג

נשימה היא חיים. פעולה בלתי-רצונית, רפלקס אוטומטי שהגוף שלנו יוצר, ומאפשר לנו חיים. נשימה מלאה נכונה ועמוקה מביאה הרמוניה לגופנפש. שאיפה נשיפה שאיפה נשיפה וחוזר חלילה… אבל האם אנחנו נושמים נכון?

פרטים נוספים

התמקדות (Focusing)

במילה אחת - הקשבה בהתמקדות אני מכוונת ומאפשרת למטופלים ללמוד להקשיב ולהתחבר פנימה לתחושות הגוף, ליכולת לפעול באופן אותנטי ויצירתי, להקשיב בסקרנות למה שבאמת נכון לנו. באמצעות פיתוח מיומנות הקשבה מחודשת, אנו מאפשרים לשינויים לקרות, לפתרונות להציע עצמם ולתובנות חדשות להתגלות.

פרטים נוספים

קונסטלציה משפחתית

להשיב את סדר האהבה על כנו לתת הכרה בקיים ולהשיב את עצמי ו/או את המערכת המשפחתית לאיזון. בקונסטלציה, אנו מכירים בעובדה שהקושי שלנו לא בהכרח התחיל בנו אלא, שיש העברה בין דורית וכך נוצר ״שיבוש״ במערכת המשפחתית. באמצעות הקונסטלציה אנו יכולים להשיב את ״סדר האהבה״ המשפחתי על כנו ולאפשר פתיחת חסימות ומשקעי עבר ותחושה של זרימה ואהבה הקונסטלציה היא קסם שקשה לתאר במילים, ויש בה תקשור ורפואה טובה שמשפיעה על המערכת כולה. משהו שמאוד מומלץ לחוות בעצמך ...

טיפול שמאני בקליניקה או בטבע

אורח החיים המודרני ניתק אותנו מהקירבה לטבע מהחיבור לשורשים, מארבעת היסודות וכיווני הרוחות, מעצמנו והגוף שלנו... הטיפול השמאני נעשה כחלק מתהליך הריפוי שלנו, מתוך אמונה שלמה בצורך לחוות מחדש את החיבור הפשוט לאנרגיה של הטבע, ולרפואה העתיקה בעולם רפואה של תדרים מהטבע כי הכל אנרגיה, והכל זז ומשתנה כל הזמן... רפואה שמאנית מקרקעת ומשיבה איזון למערכת הגופ-נפש-רוח שלנו.

כלים ב S.E

בעברית החוויה הסומאטית-/גופנית- באנגלית - S.E Somatic experience דרך עבודה עם נפגעי טראומה- מינית, התפתחותית וכדומה טיפול במתח וחרדות שנוצרו מטראומה בניית חוסן אישי וכלים שמסייעים כעזרה ראשונה ובניית ״המיכל האישי״ של המטופל.ת לצמצום הסימפטומים וריפוי הטראומה.

שיטת אילן לב ILM

שיטת אילן לב ILM לשחרר כיווץ, כאב וטראומה, לפתוח חסימות ומקומות תקועים, לאפשר RESTART, איפוס לגוף. הטיפול שובר תבניות ודפוסים שהתקבעו בגוף ובמיינד, ומאפשר למטופל לממש את מלוא פוטנציאל הריפוי גופנפש העצמי שלו, שקיים בכולנו

פרטים נוספים